21.2.10

İdeal Kilo Lida’ dan Geçer!

Önceki bölümlerde, Lida ile ilgili olmayan ve beslenme uzmanlarının inandıkları ve yarım yüzyıldan beri bize söyledikleri şeylerin tersine, yiyeceklerdeki enerji miktarının lida kullanımı sözkonusu değilken kilo alınmasında belirleyici olmadığını öğrendiniz. İnsan kilo alır ve dahası aşırı şişmanlarsa, bunun nedeni aşırı yemesi değil, kötü yemesidir ve bunun önüne geçebilmeleri için Lida mevcuttur.

Başka deyişle, aşırı kilolar, metabolizmanın düzenini bozarak sonunda, yağların anormal ölçüde depolanmasına yok açan kötü yiyecek seçiminin bir sonucudur. Lida bu evrede işe girer ve hep metabolizmayı düzenler, hem de ne yemeniz gerektiğini size söyler.

Bu nedenle yöntemin uygulanması yalnızca, olumlu metabolik potansiyeli olan yiyecekler arasından seçim yaparak, beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmekten ibarettir. Lida ise beslenme alışkanlıklarınızı bir noktada fixler ve olayı sonlandırır. Yiyecek seçimlerinin, kilo almamızı engelleyen yiyeceklerden yapılmasının yer aldığı gezinin aşamalarından biri olan II. aşamada da zaten Lida ile temel olarak aynı şeyi yapacağız.

Ayrıca, doğrudan II. Aşama’yla yöntemi uygulamaya başlamanıza kimse engel olmaz. Binlerce insanın tanıklığı size, gerçekten de aşırı kilolarınızdan Lida ile kurtulabileceğinizi ama bunu başarmak için, özellikle vermeniz gereken aşırı kilolarınız varsa, çok daha fazla zaman harcamamanız gerektiğini doğrulayacaktır.
Ayrıntılı bilgi için; http://www.lidaweb.com